KONST / Litografier / Färglitografi 13195381
nr 1319 5381
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 105/105, daterad -78, oramat löst blad. Bladets mått: 86x61 cm
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:52:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)